Aslanlar Canlı Alabalık Tesisi

http://aslanlaralabalik.Mardinport.com
Aslanlar Canlı Alabalık Tesisi
74
Yeşil Gurs Ayaz MevkiiKızıltepe,34100
+90(537) 507 68 34Aslanlar Canlı Alabalık Kızıltepe bölgesinin ilk canlı alabalık tesisi ve ilk piknik alanı olma özelliğine sahiptir.1995 Yılından beri bölgemizin en muhteşem doğal yeşil alanına ve akarsuyuna sahip Gurs köyünde Canlı alabalık yetiştiriciliği yapan Sabri usta sera yetiştiriciliği de yaparak sizlere organik sebzeler de sunmaya başlamıştır. Gurs köyü Ayaz mevkisinde gürül gürül akan Gurs deresi üstüne 6 dönümlük alan üstüne kurulu 500 kişilik piknik alanı ile isterseniz kendi elinizle yakalaya bileceğiniz Canlı Alabalık çeşitleri, İsterseniz dere üstündeki tahtlarda, isterseniz masalarda, isterseniz de yerde doğal ortamda oturarak gününüzü unutulmaz yapabilirsiniz.Eğer balık yiyemiyorsanız üzülmeyin sizleri de düşündük tüm tavuk ve et çeşitleri ile ızgara,saç tava,kanat,kebap çeşitleri ile hizmet vermekteyiz.Sebzelerinizi de kendi ellerinizle seralarımızdan toplayabilirsiniz. Yazın kavurucu sıcağında yemiş ve sedir ağaçlarının gölgesinde, üzerlerinde oyun oynayan sincaplar ve kuşların cıvıltısı eksik olmayan Aslanlar Canlı Alabalık Tesisi sizlere bu doğal imkânı sunmanın verdiği huzur rahatlık ve sizlerden gelen istekler üzerine Kızıltepe ilçesinde Yeni Sanayi Sitesi karşısında birde Canlı Alabalık restaurant ile Aileniz ve arkadaşlarınızla rahat vakit geçirebileceğiniz tek adres olmaktadır. Artık piknik ve dinlenmek için çok uzaklara gitmenize gerek yok. Aslanlar Canlı Alabalık Tesisi sizleri ağırlamaktan zevk duyar.
16874Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 24:00
  • Servis Saatleri08:00 - 24:00
  • Servis Yerleri Kızıltepe
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Yeşil gurs ayaz köyü mevkisinde.

İletişim Formu
Aslanlar Canlı Alabalık Kızıltepe bölgesinin ilk canlı alabalık tesisi ve ilk piknik alanı olma özelliğine sahiptir.1995 Yılından beri bölgemizin en muhteşem doğal yeşil alanına ve akarsuyuna sahip Gurs köyünde Canlı alabalık yetiştiriciliği yapan Sabri usta sera yetiştiriciliği de yaparak sizlere organik sebzeler de sunmaya başlamıştır.

Gurs köyü Ayaz mevkisinde gürül gürül akan Gurs deresi üstüne 6 dönümlük alan üstüne kurulu 500 kişilik piknik alanı ile isterseniz kendi elinizle yakalaya bileceğiniz Canlı Alabalık çeşitleri, İsterseniz dere üstündeki tahtlarda, isterseniz masalarda, isterseniz de yerde doğal ortamda oturarak gününüzü unutulmaz yapabilirsiniz.Eğer balık yiyemiyorsanız üzülmeyin sizleri de düşündük tüm tavuk ve et çeşitleri ile ızgara,saç tava,kanat,kebap çeşitleri ile hizmet vermekteyiz.Sebzelerinizi de kendi ellerinizle seralarımızdan toplayabilirsiniz.

Yazın kavurucu sıcağında yemiş ve sedir ağaçlarının gölgesinde, üzerlerinde oyun oynayan sincaplar ve kuşların cıvıltısı eksik olmayan Aslanlar Canlı Alabalık Tesisi sizlere bu doğal imkânı sunmanın verdiği huzur rahatlık ve sizlerden gelen istekler üzerine Kızıltepe ilçesinde Yeni Sanayi Sitesi karşısında birde Canlı Alabalık restaurant ile Aileniz ve arkadaşlarınızla rahat vakit geçirebileceğiniz tek adres olmaktadır. Artık piknik ve dinlenmek için çok uzaklara gitmenize gerek yok. Aslanlar Canlı Alabalık Tesisi sizleri ağırlamaktan zevk duyar.
Firmanızı Ekleyin

Mardinport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 186 firma yer almaktadır.