Cantaşı Tarım
11
İpekyolu Üzeri No 179Kızıltepe,34100
+90(482) 312 12 08Mardinde tarım ürünleri, sulama, yağmurlama ve damlama sistemleri, yine kızıltepede gübre, zirai tohum gübre boru sulama ürünleri, kızıltepede sulama, yağmurlama, damlama sistemleri konusunda kızıltıpede tarım ürünleri satan yerler arasında ilk sıralarda gelen cantasi tarım 1999 yılında cihan karaboğa tarafından kurulmuştur. Mardin tarımında, gündemi ve teknolojiyi takip eden, yeniliklere anında adapte olan cantaşı tarım, avrupa birliği uyum çerçevesinde, kızıltepede kırsal kalkınma programını uygulayan, kızıltepede tarım ilaçları, zirai alet ve alımlarda hibe destekleri ile çiftcimize malzeme satışı konusunda büyük avantajlar sağlamaktadır. Mardinde, sulama sistemleri, yine mardin ilçelerinde yağmurlama, kızıltepede damlama sistemleri konusunda, malzeme satışı yaptığı gibi mardinde sulama, yağmurlama, damlama sistemlerini profesyonel ekibi ile uygulayan cantaşı tarım, zirai gübre, zirai tohum, boru sulama sistemleri, barınçlı bor usistemleri, boru ürünlerinın çeşitleri ile türlü alternatifler sunmaktadır. Kızıltepede palastik sulama ve yağmurlama malzemelerinin kalitesi ile uzun yıllır hizmet sunacak uygulamalar yapan firmamız, dalgıç pompa satış ve satış sonrası hizmetlerini eksiksiz yerine getirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmanın gayreti içindedir. Kızıltepede kimyevi gübre ve ürünleri satışını ve tüm hizmet alımlarını ziraat bankası zirai kredileri ile alma kolaylığı da sağlayan cantaşı tarım, tarim ve kredi kooperatifleri ile koordineli çalışarak, kırsal kalkınma programına ve desteklerine uygun projelendirme yaparak, çiftcilerimize rehberlik vazifesini yerine getirmektedir. Çiftcilerimizi sadece birer müşteri olarak görmeyen, onları birer dost, birer aile bireyi ve ömür boyu iş ortakları gibi gören firmamız, çiftcilerle birer dost, birer aile bireyi olmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Çiftçilere verdiği destek ve güvenle hizmet alanını genişleten cantaşı tarım, ziraat bankası zirai kredileri, tarım kredi kooperatifleri, kırsal kalkınma programından zirai alet hibe desteklemeleriyle malzeme satış ve projeleri ile hizmet etmeye devam etmektedir. .
7573Ziyaretçi
 • Yetkili Cihan KARABOĞA
 • Adres İpekyolu Üzeri No 179 - Kızıltepe
 • Telefon +90(482) 312 12 08
 • Telefon ( 2 ) +90(541) 414 47 00
 • Fax +90(482) 312 12 08
 • Özel Sitesi http://cantasitarim.mardinport.com
 • Web Sitesihttp://cantasitarim.mardinport.com
 • E-Postacantasitarim@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:30 - 20:30
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

İpekyolu üzeri.

İletişim Formu
Mardinde tarım ürünleri, sulama, yağmurlama ve damlama sistemleri, yine kızıltepede gübre, zirai tohum gübre boru sulama ürünleri, kızıltepede sulama, yağmurlama, damlama sistemleri konusunda kızıltıpede tarım ürünleri satan yerler arasında ilk sıralarda gelen cantasi tarım 1999 yılında cihan karaboğa tarafından kurulmuştur.
Mardin tarımında, gündemi ve teknolojiyi takip eden, yeniliklere anında adapte olan cantaşı tarım, avrupa birliği uyum çerçevesinde, kızıltepede kırsal kalkınma programını uygulayan, kızıltepede tarım ilaçları, zirai alet ve alımlarda hibe destekleri ile çiftcimize malzeme satışı konusunda büyük avantajlar sağlamaktadır.
Mardinde, sulama sistemleri, yine mardin ilçelerinde yağmurlama, kızıltepede damlama sistemleri konusunda, malzeme satışı yaptığı gibi mardinde sulama, yağmurlama, damlama sistemlerini profesyonel ekibi ile uygulayan cantaşı tarım, zirai gübre, zirai tohum, boru sulama sistemleri, barınçlı bor usistemleri, boru ürünlerinın çeşitleri ile türlü alternatifler sunmaktadır.
Kızıltepede palastik sulama ve yağmurlama malzemelerinin kalitesi ile uzun yıllır hizmet sunacak uygulamalar yapan firmamız, dalgıç pompa satış ve satış sonrası hizmetlerini eksiksiz yerine getirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmanın gayreti içindedir.
Kızıltepede kimyevi gübre ve ürünleri satışını ve tüm hizmet alımlarını ziraat bankası zirai kredileri ile alma kolaylığı da sağlayan cantaşı tarım, tarim ve kredi kooperatifleri ile koordineli çalışarak, kırsal kalkınma programına ve desteklerine uygun projelendirme yaparak, çiftcilerimize rehberlik vazifesini yerine getirmektedir.
Çiftcilerimizi sadece birer müşteri olarak görmeyen, onları birer dost, birer aile bireyi ve ömür boyu iş ortakları gibi gören firmamız, çiftcilerle birer dost, birer aile bireyi olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.
Çiftçilere verdiği destek ve güvenle hizmet alanını genişleten cantaşı tarım, ziraat bankası zirai kredileri, tarım kredi kooperatifleri, kırsal kalkınma programından zirai alet hibe desteklemeleriyle malzeme satış ve projeleri ile hizmet etmeye devam etmektedir. .
Firmanızı Ekleyin

Mardinport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 186 firma yer almaktadır.