Çirkin Kral Giyim
11
Özgürlük Meydanı Tepeli İş Merkezi No:21Kızıltepe,34100
+90(544) 593 29 98Mardinde giyim üzerine aklınıza gelen tüm ürünleri müşterilerine sunan çirkin kral, kızıltepede kalite giyim markaları ile mardinde tarz giyim üzerine farklılığını hissettirmektedir. Mardin ve kızıltepede jean, ceket, alt ve üst takımlar, gömlek, eşofman takımlar, t-shirt, mont, kot-keten, Kumaş pantolon, hırka, çocuk giyimi nerede satılır diye sorulduğunda adres çirkin kral olacaktır. Kızıltepede bayan giyim, kızıltepede erkek giyim ve özellikle kızıltepede çocuk giyim üzerine sunmuş olduğu çeşitlilikle kızıltepede giyim in tek adresi olma yolunda hizmetini devam ettirmektedir. Kızıltepede kot, mont, keten, kumaş giyim hizmetlerini sunan çirkin kral mağazası kurulduğu günden bu güne mardin'de takım elbise, bay ve bayan giyim çeşitleri, kaliteli, hesaplı, yeni trend ürünlerini, güler yüzlü personeli ile sunmaktadır. Müşteri ihtiyaçları ve beklentilerini en iyi şeklide karşılamayı hedef edinen çirkin kral giyim ürün çeşitliliği ile tercih sebebi olmayı başarmıştır. Farklı, havalı ve kaliteli ürünler için adresiniz çirkin kral giyim. ..
6641Ziyaretçi
 • Yetkili Servet TAŞ
 • Adres Özgürlük Meydanı Tepeli İş Merkezi No:21 - Kızıltepe
 • Telefon +90(544) 593 29 98
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://wwww.cirkinkral.mardinport.com
 • Web Sitesihttp://cirkinkral.mardinport.com
 • E-Postaservett214@gmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 23:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Özgürlük meydanı tepeli iş merkezi.

İletişim Formu
Mardinde giyim üzerine aklınıza gelen tüm ürünleri müşterilerine sunan çirkin kral, kızıltepede kalite giyim markaları ile mardinde tarz giyim üzerine farklılığını hissettirmektedir. Mardin ve kızıltepede jean, ceket, alt ve üst takımlar, gömlek, eşofman takımlar, t-shirt, mont, kot-keten,
Kumaş pantolon, hırka, çocuk giyimi nerede satılır diye sorulduğunda adres çirkin kral olacaktır. Kızıltepede bayan giyim, kızıltepede erkek giyim ve özellikle kızıltepede çocuk giyim üzerine sunmuş olduğu çeşitlilikle kızıltepede giyim in tek adresi olma yolunda hizmetini devam ettirmektedir. Kızıltepede kot, mont, keten, kumaş giyim hizmetlerini sunan çirkin kral mağazası kurulduğu günden bu güne mardin'de takım elbise, bay ve bayan giyim çeşitleri, kaliteli, hesaplı, yeni trend ürünlerini, güler yüzlü personeli ile sunmaktadır.
Müşteri ihtiyaçları ve beklentilerini en iyi şeklide karşılamayı hedef edinen çirkin kral giyim ürün çeşitliliği ile tercih sebebi olmayı başarmıştır.

Farklı, havalı ve kaliteli ürünler için adresiniz çirkin kral giyim. ..
Firmanızı Ekleyin

Mardinport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 186 firma yer almaktadır.