Cüneyt Usta Kadayıf ve Künefe Salonu Viranşehir

http://cuneytustaviransehir.Mardinport.com
Cüneyt Usta Kadayıf ve Künefe Salonu Viranşehir
43
Yenişehir Mh. 12.Cad Yaşam Apt. No:16/AViranşehir,34100
+90(414) 511 64 592008 Yılında kurulan firmamız Tereyağlı, Fıstıklı, Cevizli, Peynirli, Sütlü Künefe ve meşhur Cüneyt Usta dondurmaları ile tüm hemşerilerimize hizmet vermektedir. Cüneyt usta yılların verdiği tecrübe ve deneyimle tatlı ve dondurma çeşitleriyle damak tadınıza hitap etmeye devam ediyor. Meşhur CÜNEYT USTA dondurmaları ile dondurma zevkinizi dört mevsime yaydık. Hangi mevsim olursa olsun CÜNEYT USTA dondurmalarını rahatlıkla yiyebilirsiniz. Gelen talepler üzerine Cüneyt Usta Kızıltepe şubemizden sonra Cüneyt Usta Viranşehir ve Cüneyt Usta Nusaybin şubelerimizi de açarak hizmet alanımızı genişletmeye devam ediyoruz. Künefe, Kadayıf ve tereyağlı tüm baklava çeşitleri ile ağzınızda unutamayacağınız bir tat bulacaksınız. Canınız hangi saatte olursa olsun Künefe, Kadayıf, Baklava veya dondurmamı istedi bizi arayın kapınıza kadar getirelim. Düğün, Nişan, Toplantı ve tüm özel günlerinizde hizmetinizdeyiz. Tüm kredi kartları geçmektedir.
11404Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış09:00 - 24:00
  • Servis Saatleri08:00 - 24:00
  • Servis Yerleri Kızıltepe, Nusaybin, Viranşehir
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

4.cadde arkası

İletişim Formu
2008 Yılında kurulan firmamız Tereyağlı, Fıstıklı, Cevizli, Peynirli, Sütlü Künefe ve meşhur Cüneyt Usta dondurmaları ile tüm hemşerilerimize hizmet vermektedir. Cüneyt usta yılların verdiği tecrübe ve deneyimle tatlı ve dondurma çeşitleriyle damak tadınıza hitap etmeye devam ediyor. Meşhur CÜNEYT USTA dondurmaları ile dondurma zevkinizi dört mevsime yaydık. Hangi mevsim olursa olsun CÜNEYT USTA dondurmalarını rahatlıkla yiyebilirsiniz.


Gelen talepler üzerine Cüneyt Usta Kızıltepe şubemizden sonra Cüneyt Usta Viranşehir ve Cüneyt Usta Nusaybin şubelerimizi de açarak hizmet alanımızı genişletmeye devam ediyoruz. Künefe, Kadayıf ve tereyağlı tüm baklava çeşitleri ile ağzınızda unutamayacağınız bir tat bulacaksınız. Canınız hangi saatte olursa olsun Künefe, Kadayıf, Baklava veya dondurmamı istedi bizi arayın kapınıza kadar getirelim. Düğün, Nişan, Toplantı ve tüm özel günlerinizde hizmetinizdeyiz. Tüm kredi kartları geçmektedir.
Firmanızı Ekleyin

Mardinport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 186 firma yer almaktadır.