Dara Sabun
93
1. Cad. No: 500Merkez,34100
+90 (482) 212 61 612005 Yılından beri sektörde olan Dara Sabun geniş teşhir alanı, doğal sabun çeşitleri ve hediyelik eşyalarla hizmet kalitesinden ödün vermede çalışmaya devam etmektedir. Tamamen doğal ürünler sunarak insan sağlığına verdiği önemi belirtmiştir. Dara Sabun 47 çeşit doğal sabun çeşidi ile her türlü cilt ve saç hastalıklarına ve problemlerine doğal tedavi imkanı sunuyor. El yapımı olan doğal ve bitkisel sabunları anlaşmalı olduğu Mng, Ups, Ptt ve Yurtiçi kargo firmaları ile tüm ülkeye kapınıza kadar servis imkanı sunmaktadır. Bunların dışında yöreye özgü otantik hediyelik eşyalarla sevdiklerinize sizleri her zaman hatırlayacağı bir hediye alma imkanı da sunuyor. Mardin e gelen yerli ve yabancı tüm turistlerin uğrak noktası olan Dara Sabun modern hayatın sorunlarına doğal çözümler sunarak ve farklı bir alışveriş keyfi yaşatarak sizleri güler yüzle uğurlamaktadır.
Şehir dışından siparişlerinizi vermek ve ürünlerimizi incelemek için www.darasabun.com sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.
20923Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış09:00 - 21:00
  • Servis Saatleri09:00 - 18:00
  • Servis Yerleri Tüm Türkiye
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

1.Cad İş Bankası Karşısı

İletişim Formu
2005 Yılından beri sektörde olan Dara Sabun geniş teşhir alanı, doğal sabun çeşitleri ve hediyelik eşyalarla hizmet kalitesinden ödün vermede çalışmaya devam etmektedir. Tamamen doğal ürünler sunarak insan sağlığına verdiği önemi belirtmiştir. Dara Sabun 47 çeşit doğal sabun çeşidi ile her türlü cilt ve saç hastalıklarına ve problemlerine doğal tedavi imkanı sunuyor. El yapımı olan doğal ve bitkisel sabunları anlaşmalı olduğu Mng, Ups, Ptt ve Yurtiçi kargo firmaları ile tüm ülkeye kapınıza kadar servis imkanı sunmaktadır. Bunların dışında yöreye özgü otantik hediyelik eşyalarla sevdiklerinize sizleri her zaman hatırlayacağı bir hediye alma imkanı da sunuyor. Mardin e gelen yerli ve yabancı tüm turistlerin uğrak noktası olan Dara Sabun modern hayatın sorunlarına doğal çözümler sunarak ve farklı bir alışveriş keyfi yaşatarak sizleri güler yüzle uğurlamaktadır.

Şehir dışından siparişlerinizi vermek ve ürünlerimizi incelemek için www.darasabun.com sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.
Firmanızı Ekleyin

Mardinport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 188 firma yer almaktadır.