Elifana İnşaat
43
43. Sok Elifana Cennet Sitesi 1. Blok No:3Yenişehir,34100
+90(482) 444 17 912000 Yılında inşaat sektörüne yeni bir yüz olarak giren Elifana İnşaat sektöre farklı hizmetler getirerek kısa zamanda hak ettiği yeri almıştır. İnşaat konusunda hem sağlam hemde modern yapılara imza atan Elifana İnşaat konusunda liderliği bırakmayı düşünmüyor. Mardin'de tüm halkın isteklerine cevap veren bir hizmet anlayışıyla hareket eden Elifaana İnşaat herkesi ev sahibi yapmayı hedefliyor. Şirketin başında bulunan yönetim kurulu başkanı sayın Mehmet Konuş bizlere kısaca Elifana İnşaatı anlattı : Bizler Elifana İnşaat olarak tüm çalışanlarımız ve şimdiye kadar ev sahibi yaptığımız insanlarla büyük bir aileyiz ve bu aileyi gittikçe büyütmeye devam ediyoruz. Amacımız Mardin'de toplumun ve özellikle de çocukların psikolojisine hitap edecek sosyal aktiviteli modern konutlar yapmaktır. İnşaat politikamız KALİTE den ödün vermeden, TSE belgeli birinci sınıf a kalite ürünler kullanarak, Taahhüt ettiğimiz sürede teslim ederek modern yaşam alanları yaratmaktır. Mardin'e kazandırdığımız Elifana Cennet Sitesi 1, Elifana Cennet Sitesi 2, Elifana Cennet Sitesi 3 ve Elifana Plaza yaptıklarımızdan'dır. Su anda yıldız gibi parlayan bir projeye imza atan Elifana İnşaat, Elifana Kehribar Siteleriyle sizleri de ev sahibi yapacak. Eğer sizde bütçenize göre ödemeler yaparak ev sahibi olmak istiyorsanız gelin sizi de ev sahibi yapalım. Müşteri memnuniyeti ve mutluluğu bizim vazgeçilmez kuralımız ve mutluluğumuzdur..
13734Ziyaretçi
 • Yetkili Mehmet KONUŞ
 • Adres 43. Sok Elifana Cennet Sitesi 1. Blok No:3 - Yenişehir
 • Telefon +90(482) 444 17 91
 • Telefon ( 2 ) +90(482) 212 68 74
 • Fax +90(482) 212 68 74
 • Özel Sitesi http://www.elifanainsaat.com.tr
 • Web Sitesihttp://elifanainsaat.Mardinport.com
 • E-Postainfo@elifanainsaat.com.tr
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Açılış/Kapanış08:00 - 18:00
 • Servis Saatleri00:00 - 24:00
 • Servis Yerleri Mardin
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Hilton Otel Civarı, Elifana Mehmet Konuş ilköğretim Yanında

İletişim Formu
2000 Yılında inşaat sektörüne yeni bir yüz olarak giren Elifana İnşaat sektöre farklı hizmetler getirerek kısa zamanda hak ettiği yeri almıştır. İnşaat konusunda hem sağlam hemde modern yapılara imza atan Elifana İnşaat konusunda liderliği bırakmayı düşünmüyor. Mardin'de tüm halkın isteklerine cevap veren bir hizmet anlayışıyla hareket eden Elifaana İnşaat herkesi ev sahibi yapmayı hedefliyor.

Şirketin başında bulunan yönetim kurulu başkanı sayın Mehmet Konuş bizlere kısaca Elifana İnşaatı anlattı : Bizler Elifana İnşaat olarak tüm çalışanlarımız ve şimdiye kadar ev sahibi yaptığımız insanlarla büyük bir aileyiz ve bu aileyi gittikçe büyütmeye devam ediyoruz. Amacımız Mardin'de toplumun ve özellikle de çocukların psikolojisine hitap edecek sosyal aktiviteli modern konutlar yapmaktır. İnşaat politikamız KALİTE den ödün vermeden, TSE belgeli birinci sınıf a kalite ürünler kullanarak, Taahhüt ettiğimiz sürede teslim ederek modern yaşam alanları yaratmaktır.

Mardin'e kazandırdığımız Elifana Cennet Sitesi 1, Elifana Cennet Sitesi 2, Elifana Cennet Sitesi 3 ve Elifana Plaza yaptıklarımızdan'dır. Su anda yıldız gibi parlayan bir projeye imza atan Elifana İnşaat, Elifana Kehribar Siteleriyle sizleri de ev sahibi yapacak.

Eğer sizde bütçenize göre ödemeler yaparak ev sahibi olmak istiyorsanız gelin sizi de ev sahibi yapalım.

Müşteri memnuniyeti ve mutluluğu bizim vazgeçilmez kuralımız ve mutluluğumuzdur..
Firmanızı Ekleyin

Mardinport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 186 firma yer almaktadır.