Enes Hediyelik Eşya
134
2 Cad. Kayseriye Pasajı No: 7/8/9Merkez,34100
+90 (538) 548 49 562006 Yılında kurulmuş Enes Hediyelik tüm Türkiye'ye yönelik hediyelik eşya sektöründe önemli yere sahip bir firmadır.Uzak doğunun değişik ülkelerinden ithal ettiği ürünleri yurt içi ve yurt dışında da pazara sunmuştur. Keyifli, avantajlı ve güvenli bir alışveriş için altyapısında ve profesyonel alanda sürekli yenilikler gerçekleştiren Enes Hediyelik Eşya alışveriş alışkanlıklarını değiştirecek bir adres olmak üzere çalışmalarını devam ettirmektedir. Gümüş işlemeli hediyelikler, nargile,vazo,şekerlik,tüm fantezi duvar saat çeşitleri,kozmetik ürünler,el işlemeli masa örtüleri,sehpa takımları,antika hediyelikler,farklı modellerde eşarp çeşitleri ve daha sayamadığımız yüzlerce ürünle sizlere ve dostlarınıza birbirinizi her zaman hatırlatacak ürünler sunarak hizmet etmeye devam etmektedir.
19227Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 18:00
  • Servis Saatleri08:00 - 18:00
  • Servis Yerleri Tüm Türkiye, Mardin ve İlçeleri, Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Ulu Camii Üstü Kayseri ye Kapalı Çarşı

İletişim Formu
2006 Yılında kurulmuş Enes Hediyelik tüm Türkiye'ye yönelik hediyelik eşya sektöründe önemli yere sahip bir firmadır.Uzak doğunun değişik ülkelerinden ithal ettiği ürünleri yurt içi ve yurt dışında da pazara sunmuştur. Keyifli, avantajlı ve güvenli bir alışveriş için altyapısında ve profesyonel alanda sürekli yenilikler gerçekleştiren Enes Hediyelik Eşya alışveriş alışkanlıklarını değiştirecek bir adres olmak üzere çalışmalarını devam ettirmektedir.

Gümüş işlemeli hediyelikler, nargile,vazo,şekerlik,tüm fantezi duvar saat çeşitleri,kozmetik ürünler,el işlemeli masa örtüleri,sehpa takımları,antika hediyelikler,farklı modellerde eşarp çeşitleri ve daha sayamadığımız yüzlerce ürünle sizlere ve dostlarınıza birbirinizi her zaman hatırlatacak ürünler sunarak hizmet etmeye devam etmektedir.
Firmanızı Ekleyin

Mardinport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 187 firma yer almaktadır.