Güneş Emlak
15
Tepebaşı Mahallesi İstiklal Caddesi Ercan İşhanı Altı No: 24Kızıltepe,34100
+90(482) 312 47 41Güneş emlak gayrimenkul danışmanlık kızıltepe de yeni yeri ve farklı bir hizmet anlayışı ile hizmet vermeye devam ediyor. 2008 yılında sektöre modern ve rahat bir ofis ile güneş emlak gayrimenkul danışmanlık olarak hizmet vermeye başladık. Her zaman yaptığımız işleri daha profesyonel bir ekip ve daha hızlı bir şekilde, müşteri memnuniyetini göz ardı etmeden ve karlı yatırımlarınıza danışmanlık yapmak için hazırız. Kızıltepe'de, her türlü kiralık ve satılık daire, dükkn, ofis, işyerleri, mağaza, tarla, arazi, arsa, bağ, bahçe, müstakil evler, satılık ya da kiralık tarihi mardin evleri gibi her turlu gayrimenkul işlerinizde sizlere çözüm ortağı olmak bizim için bir görevdir. Tarihi mardin evleri inden, şaraplık üzüm bağlarına, kızıltepe'nin muhteşem tarlalarından, şehrin en güzide noktalarında arsa ya, memur ya da misafirler için en uygun kiralık ya da satılık dairelerden, zevk ve şatafata hitap eden ultra lüks, geniş muhteşem dairelere, yatırım için ya da ticaret için kupon yerlerde dükkn ve ofis için mutlaka. 7/24 açık alo emlak danışmanı selahattin güneş'e: 90 543) 697 44 34 ulaşınız Hayallerinize çok yakınız.
9411Ziyaretçi
 • Yetkili Salahattin GÜNEŞ
 • Adres Tepebaşı Mahallesi İstiklal Caddesi Ercan İşhanı Altı No: 24 - Kızıltepe
 • Telefon +90(482) 312 47 41
 • Telefon ( 2 ) +90(543) 697 44 34
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://kiziltepegunesemlak.mardinport.com
 • Web Sitesihttp://kiziltepegunesemlak.Mardinport.com
 • E-Postaselah47@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Açılış/Kapanış08:00 - 16:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Tepebaşı İş Bankası'nın arkası.

İletişim Formu
Güneş emlak gayrimenkul danışmanlık kızıltepe de yeni yeri ve farklı bir hizmet anlayışı ile hizmet vermeye devam ediyor. 2008 yılında sektöre modern ve rahat bir ofis ile güneş emlak gayrimenkul danışmanlık olarak hizmet vermeye başladık. Her zaman yaptığımız işleri daha profesyonel bir ekip ve daha hızlı bir şekilde, müşteri memnuniyetini göz ardı etmeden ve karlı yatırımlarınıza danışmanlık yapmak için hazırız.

Kızıltepe'de, her türlü kiralık ve satılık daire, dükkn, ofis, işyerleri, mağaza, tarla, arazi, arsa, bağ, bahçe, müstakil evler, satılık ya da kiralık tarihi mardin evleri gibi her turlu gayrimenkul işlerinizde sizlere çözüm ortağı olmak bizim için bir görevdir.

Tarihi mardin evleri inden, şaraplık üzüm bağlarına, kızıltepe'nin muhteşem tarlalarından, şehrin en güzide noktalarında arsa ya, memur ya da misafirler için en uygun kiralık ya da satılık dairelerden, zevk ve şatafata hitap eden ultra lüks, geniş muhteşem dairelere, yatırım için ya da ticaret için kupon yerlerde dükkn ve ofis için mutlaka.7/24 açık alo emlak danışmanı selahattin güneş'e: 90 543) 697 44 34 ulaşınız

Hayallerinize çok yakınız.
Firmanızı Ekleyin

Mardinport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 186 firma yer almaktadır.