İllede O Türkü Cafe
25
Yenişehir Mah. Ravza Cad. Hacı İdris Apt. AltıMerkez,34100
+90(530) 480 63 29Hakkımızda kısmı: İllede o cafe & restaurant olarak 2014 yılında siz değerli halkımıza hizmet vermeye başladık. Sizlere en kaliteli ortamda haftanın 3-4 günü canlı müzik hizmeti, hiç bir kafede görülmemiş bilgisayar wi-fi hizmeti sunmaktan, 15 günde bir mardin'imizin meşhur sıra gecelerinin eşsiz keyfini yaşatmaktan, tüm bunların yanında, okey, tavla, nargile, sıcak-soğuk içecekler, sütlü tatlılar, tüm ızgara çeşitleri ile öğle ve akşam yemeği hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Bir yandan canlı müziğinizi dinlerken, diğer yandan okey, tavla oynayıp eşi benzeri olmayan müthiş mardin manzarası eşliğinde sıcak çayınızı ve ya zengin kahve çeşitlerimizden seçip kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Tarihten ve kültürden kalma bir gelenek olan, ecdadımızın içimindeki keyfin tam olabilmesi için illede buna maşe-meşe-köşe gerek diye tanımladığı nargileyi tarihten bir sahne gibi dizayn ettiğimiz bir köşede meşe kömürüyle fokurdatırken illede o cafe & restaurantta kendinizi tarihin köşklerinde hissedeceksiniz. Geçmişi ve geleceği harmanlayıp siz değerli mardinlilere ve mardin'imize gelen misafirlerimize sunan illede o cafe & restaurantta gelmeden mardin yaşanmış olmaz.
6731Ziyaretçi
 • Yetkili Abdullah ALAN
 • Adres Yenişehir Mah. Ravza Cad. Hacı İdris Apt. Altı - Merkez
 • Telefon +90(530) 480 63 29
 • Telefon ( 2 ) +90(482) 212 28 12
 • Telefon ( 3 ) +90(541) 335 45 47
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://ciwanturkucafe.mardinport.com
 • Web Sitesihttp://illedeturkucafe.mardinport.com
 • E-Postailledeo.cafe.restaurant@gmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 24:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Yenişehir mahallesi migros arkası.

İletişim Formu
Hakkımızda kısmı:
İllede o cafe & restaurant olarak 2014 yılında siz değerli halkımıza hizmet vermeye başladık.
Sizlere en kaliteli ortamda haftanın 3-4 günü canlı müzik hizmeti, hiç bir kafede görülmemiş bilgisayar wi-fi hizmeti sunmaktan,
15 günde bir mardin'imizin meşhur sıra gecelerinin eşsiz keyfini yaşatmaktan, tüm bunların yanında, okey, tavla, nargile, sıcak-soğuk içecekler, sütlü tatlılar, tüm ızgara çeşitleri ile öğle ve akşam yemeği hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

Bir yandan canlı müziğinizi dinlerken, diğer yandan okey, tavla oynayıp eşi benzeri olmayan müthiş mardin manzarası eşliğinde sıcak çayınızı ve ya zengin kahve çeşitlerimizden seçip kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Tarihten ve kültürden kalma bir gelenek olan, ecdadımızın içimindeki keyfin tam olabilmesi için illede buna maşe-meşe-köşe gerek diye tanımladığı nargileyi tarihten bir sahne gibi dizayn ettiğimiz bir köşede meşe kömürüyle fokurdatırken illede o cafe & restaurantta kendinizi tarihin köşklerinde hissedeceksiniz.
Geçmişi ve geleceği harmanlayıp siz değerli mardinlilere ve mardin'imize gelen misafirlerimize sunan illede o cafe & restaurantta gelmeden mardin yaşanmış olmaz.
Firmanızı Ekleyin

Mardinport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 186 firma yer almaktadır.