İstanbul Lazer Epilasyon Merkezi

http://istanbullazerepilasyon.Mardinport.com
İstanbul Lazer Epilasyon Merkezi
43
Cumhuriyet Mh. Hastane Cad.Kılıç Apt No: 21/5Kızıltepe,34100
+90 (482) 312 46 562001 İstanbul Lazer Epilasyon Merkezi tüm ülke çapında vermiş olduğu hizmet ve modern Lazer Epilasyon cihazlarıyla tüm Mardin ve Kızıltepe halkının hizmetine girmiştir.Artık sizde istemediğiniz tüylerden kurtulmak için uzaklara gitmenize ve servet harcamanıza gerek kalmadı.Sizde istediğiniz zaman ister lazer epilasyon isterseniz cilt bakımı veya zayıflamak için merkezimize gelebilirsiniz. Uzman kadrosuyla hizmet veren merkezimiz Türkiye de Zayıflama,Radyo Frekans,G5,Vakum,Cilt Bakım,Akne,,Pikment,,Vasculars,Leke Giderme ve Dövme silme konusunda 100% kesin sonuç garantisi verebilen belge onaylı tek firmadır. Unutmayım Lazer Epilasyon uzman bir estetiysen tarafından yapılmazsa vücudunuzda yanık izleri ve kılların geri çıkması tekrarlanabilir.Cildiniz sizin olduğu kadar bizim içinde değerlidir.
Lazer Epilasyon Nedir: Lazer epilasyon kişi vücudunda istenmeyen kıllardan kurtulmanın ve önlenmesinde tüm dünyanın kullandığı en etkin yöntemdir.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır: Lazer epilasyon yöntemi ergenlik çağına gelmiş herkese uygulanabilir. Uzmanlar cilt hastası ve hamile bayanların lazer epilasyon yapmalarını uygun görmemektedir.
Lazer Epilasyon Seansları Ne Kadar Sürüyor: Epilasyon seansları 15 ile 45 dakika arasında ve farklı ciltlere göre 4 ile 8 hafta devam edebilir. Bu işlem asla işinizi ve hayatınız olumsuz bir şekilde etkilemez. Seanslarda sonra ister işe,ister misafirliğe, isterseniz evinize gidebilirsiniz.
14366Ziyaretçi
 • Yetkili Mehmet Şahin YILDIRIM
 • Adres Cumhuriyet Mh. Hastane Cad.Kılıç Apt No: 21/5 - Kızıltepe
 • Telefon +90 (482) 312 46 56
 • Telefon ( 2 ) +90 (551) 402 74 64
 • Fax
 • Özel Sitesi http://istanbullazerepilasyon.mardinport.com
 • Web Sitesihttp://istanbullazerepilasyon.Mardinport.com
 • E-Postaistanbullazer_merkezi@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış10:00 - 20:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Eski Devlet Hastanesi Karşısı

İletişim Formu
2001 İstanbul Lazer Epilasyon Merkezi tüm ülke çapında vermiş olduğu hizmet ve modern Lazer Epilasyon cihazlarıyla tüm Mardin ve Kızıltepe halkının hizmetine girmiştir.Artık sizde istemediğiniz tüylerden kurtulmak için uzaklara gitmenize ve servet harcamanıza gerek kalmadı.Sizde istediğiniz zaman ister lazer epilasyon isterseniz cilt bakımı veya zayıflamak için merkezimize gelebilirsiniz. Uzman kadrosuyla hizmet veren merkezimiz Türkiye de Zayıflama,Radyo Frekans,G5,Vakum,Cilt Bakım,Akne,,Pikment,,Vasculars,Leke Giderme ve Dövme silme konusunda 100% kesin sonuç garantisi verebilen belge onaylı tek firmadır. Unutmayım Lazer Epilasyon uzman bir estetiysen tarafından yapılmazsa vücudunuzda yanık izleri ve kılların geri çıkması tekrarlanabilir.Cildiniz sizin olduğu kadar bizim içinde değerlidir.

Lazer Epilasyon Nedir: Lazer epilasyon kişi vücudunda istenmeyen kıllardan kurtulmanın ve önlenmesinde tüm dünyanın kullandığı en etkin yöntemdir.Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır: Lazer epilasyon yöntemi ergenlik çağına gelmiş herkese uygulanabilir. Uzmanlar cilt hastası ve hamile bayanların lazer epilasyon yapmalarını uygun görmemektedir.

Lazer Epilasyon Seansları Ne Kadar Sürüyor: Epilasyon seansları 15 ile 45 dakika arasında ve farklı ciltlere göre 4 ile 8 hafta devam edebilir. Bu işlem asla işinizi ve hayatınız olumsuz bir şekilde etkilemez. Seanslarda sonra ister işe,ister misafirliğe, isterseniz evinize gidebilirsiniz.

Firmanızı Ekleyin

Mardinport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 186 firma yer almaktadır.