Kebabçı Rıdo
124
1.Cad No:203Merkez,34100
+90 (482) 212 17 44Yıllardan beri tarihi bir gelenekten gelen kebap işi ile uğraşan Rıdvan usta bu işi dedelerinden miras olarak devralıp yola devam etmektedir. Tüm Türkiye'nin ismini ve namını bildiği Rıdo Ustanın kebap tadını yaşatmaya çalışmaktadır. Rıdo kebap makine kullanılmadan yöre has olan el bıçak kıyması yani sığ ile dövülerek ve yöresel tatların kullanıldığı yegâne yerdir. Her ne kadar adını kullanmaya çalışanlar olduysa da aynı tadı tutturamayıp pes etmişlerdir. Mardin e gelip Rıdo Kebap'çısına uğrayanlar unutulmaz bir damak tadı ile bir daha gelmek üzere ayrılırlar.
1970'li yıllardan beri gelen bir tat olarak günümüzde de ayakta duran Ünlü Mardin Rıdo Kebapçısı sizle hizmet vermekten gurur duymaktadır.
11808Ziyaretçi
  • Açılış/Kapanış10:30 - 21:30
  • Servis Saatleri10:30 - 21:30
  • Servis Yerleri Tüm Mardin
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Tarihi Surur Garajı Karşısı

İletişim Formu
Yıllardan beri tarihi bir gelenekten gelen kebap işi ile uğraşan Rıdvan usta bu işi dedelerinden miras olarak devralıp yola devam etmektedir. Tüm Türkiye'nin ismini ve namını bildiği Rıdo Ustanın kebap tadını yaşatmaya çalışmaktadır. Rıdo kebap makine kullanılmadan yöre has olan el bıçak kıyması yani sığ ile dövülerek ve yöresel tatların kullanıldığı yegâne yerdir. Her ne kadar adını kullanmaya çalışanlar olduysa da aynı tadı tutturamayıp pes etmişlerdir. Mardin e gelip Rıdo Kebap'çısına uğrayanlar unutulmaz bir damak tadı ile bir daha gelmek üzere ayrılırlar.

1970'li yıllardan beri gelen bir tat olarak günümüzde de ayakta duran Ünlü Mardin Rıdo Kebapçısı sizle hizmet vermekten gurur duymaktadır.
Firmanızı Ekleyin

Mardinport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 186 firma yer almaktadır.