Lider Cam
175
Eski Sağlık Müdürlüğü Karşısı No :2Merkez,34100
+90(482) 212 60 502002 Yılında Mardin'de faaliyete başlayan Lider Cam ısı cam konusunda tüm bölgeye hitap eden üretici bir firma olmaktadır.500 Metrekare alanda kendi imalatı olan Isı Yalıtımlı Çift Cam, Sinerji Isı Yalıtım Camları ve Konfor Isı Yalıtım Camları imalatları yapan Lider Cam bölgeye hem kaliteli hem ekonomik ürünler sunarak Mardin, Şırnak, Siirt, Batman, Diyarbakır ve tüm ilçelere servis imkanı sunarak hizmet kalitesini ver müşteri memnuniyetini gözetip toptan ve perakende satışlar yapmaktadır. Bu ürünlerin yanında Alüminyum Çerçeve, Alüminyum Kapı, Alüminyum Pencere ve Alüminyum Camekan imalatları ile tüm inşaat camları adrese teslim olmak üzere üretilmekte olup konusunda lider olmaya devam ediyor. Ürettikleri tüm ürünler fabrika veya imalat hatalarına karşı firmamızın garantisi kapsamındadır. Isı Yalıtım Camları imalatında kullanılan camların tümü Şişe Cam ürününüdür. Camın Tarihi Geçmiş Cam kimler tarafından ve ne zaman keşfedildiğine dair kesin bir bilgi bulunmamakla birlikte, M.Ö. 2000 li yıllarda doğu ülkelerinde kullanıldığı düşünülmektedir. Bugüne kadar rastlanan en eski cam reçetesi, M.Ö. 668 yılına aittir ve Mısır firavunlarının birinin mezarında bulunmuştur. Cam Avrupa'ya Romalılar döneminde Mısır`dan ithal edilmiştir. Romalılar`ın geliştirdiği üretim teknikleri, Ortaçağda Venedikliler tarafından bir sanat haline getirilmiş ve yine Venedikliler tarafından 13.yüzyılda ayna yapımı keşfedilmiştir. Camın gelişim süreci Venedikliler ile bitmemiştir. Üretim tekniklerindeki gelişmeler camın yaşamındaki her alana yayılmasını sağlamış, cam yaşamdaki her alana yayıldıkça üretim tekniklerinin gelişimi hızlanmıştır. Bugün `Float` teknolojisi ile en karmaşık seviyelerine ulaşmıştır. Yüzyıllar öncesinin mutfak malzemesi ve pencere camı olarak kullanılan cam,artık çelik konstrüksiyon ile birlikte beton binalara bir alternatif olmaya başlamıştır. Doğada bol miktarda bulunan kum kireç taşı ve soda camın ana maddelerini oluşturur. Hammaddelerinin ve üretiminin ucuz olması geri dönüşümünün ve yeniden kullanabilirliliğinin ise %100 oranda, maliyetinin ise düşük olması, camın her alanda rakiplerini ortadan kaldırmıştır.
13767Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 20:00
  • Servis Saatleri08:00 - 20:00
  • Servis Yerleri Diyarbakır, Siirt, Batman, Şırnak, Mardin Ve Tüm İlçeler
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Eski Sağlık Müdürlüğü Karşısı

İletişim Formu
2002 Yılında Mardin'de faaliyete başlayan Lider Cam ısı cam konusunda tüm bölgeye hitap eden üretici bir firma olmaktadır.500 Metrekare alanda kendi imalatı olan Isı Yalıtımlı Çift Cam, Sinerji Isı Yalıtım Camları ve Konfor Isı Yalıtım Camları imalatları yapan Lider Cam bölgeye hem kaliteli hem ekonomik ürünler sunarak Mardin, Şırnak, Siirt, Batman, Diyarbakır ve tüm ilçelere servis imkanı sunarak hizmet kalitesini ver müşteri memnuniyetini gözetip toptan ve perakende satışlar yapmaktadır.


Bu ürünlerin yanında Alüminyum Çerçeve, Alüminyum Kapı, Alüminyum Pencere ve Alüminyum Camekan imalatları ile tüm inşaat camları adrese teslim olmak üzere üretilmekte olup konusunda lider olmaya devam ediyor. Ürettikleri tüm ürünler fabrika veya imalat hatalarına karşı firmamızın garantisi kapsamındadır.


Isı Yalıtım Camları imalatında kullanılan camların tümü Şişe Cam ürününüdür.Camın Tarihi Geçmiş

Cam kimler tarafından ve ne zaman keşfedildiğine dair kesin bir bilgi bulunmamakla birlikte, M.Ö. 2000 li yıllarda doğu ülkelerinde kullanıldığı düşünülmektedir. Bugüne kadar rastlanan en eski cam reçetesi, M.Ö. 668 yılına aittir ve Mısır firavunlarının birinin mezarında bulunmuştur.


Cam Avrupa'ya Romalılar döneminde Mısır`dan ithal edilmiştir. Romalılar`ın geliştirdiği üretim teknikleri, Ortaçağda Venedikliler tarafından bir sanat haline getirilmiş ve yine Venedikliler tarafından 13.yüzyılda ayna yapımı keşfedilmiştir.
Camın gelişim süreci Venedikliler ile bitmemiştir. Üretim tekniklerindeki gelişmeler camın yaşamındaki her alana yayılmasını sağlamış, cam yaşamdaki her alana yayıldıkça üretim tekniklerinin gelişimi hızlanmıştır. Bugün `Float` teknolojisi ile en karmaşık seviyelerine ulaşmıştır.


Yüzyıllar öncesinin mutfak malzemesi ve pencere camı olarak kullanılan cam,artık çelik konstrüksiyon ile birlikte beton binalara bir alternatif olmaya başlamıştır. Doğada bol miktarda bulunan kum kireç taşı ve soda camın ana maddelerini oluşturur. Hammaddelerinin ve üretiminin ucuz olması geri dönüşümünün ve yeniden kullanabilirliliğinin ise %100 oranda, maliyetinin ise düşük olması, camın her alanda rakiplerini ortadan kaldırmıştır.
Firmanızı Ekleyin

Mardinport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 186 firma yer almaktadır.