Mardin Sabun Dünyası
544
2. Cad No: 113Mardin,34100
+90(482) 213 74 70

Bitki Özlerinden Üretilmiş Sabunlarımız ve Başlıca Faydaları 55 Çeşit Sabun Satışı, Şifalı Bitkiler, Bitkisel Yağlar ve Baharatlar


Karınca Yağı: İstenmeyen tüyler için kullanılır.

Yılan Yağı: Aşırı saç dökülmelerinde kullanılır.

Yeşil Menengiç Sabunu: Saçı besler, kepeği önler, sivilceleri kurutur ve kaşıntıyı önler. Beyaz Badem Sabunu: Kuru Ciltler, Kuru Saçlar ve Hassas Ciltler için.

Yeşil Defne Sabunu: Saç diplerini besler, yıpranmış ve kırılmış saçları onarır, Zayıf ince telli saçları güçlendirir.

Sarı Bıttım Sabunu: Saç dökülmesini önler, Saçı besler, kepeği önler, gözenekleri açar, Varisleri rahatlatmada kullanılır.

Bıttım Sabunu: Bıttım yağı, antiseptik olduğundan deri hastalıklarının birçoğunda etkili olduğu bilinir. Varisleri rahatlatmada kullanılır, gözenekleri açar, vücudu rahatlatır.

Üzüm Çekirdeği Sabunu: Üzüm çekirdeği kılcal damarları onararak vücuda zindelik ve diri bir görünüm kazandırır. Kan dolaşımının hızlandırılmasında etkili olduğundan selüloit oluşumunu engellediği bilinir.

Isırgan Sabunu: Isırgan yağı, organik asitler ve C vitamini açısından zengin olup hücre yenileme özelliğine sahiptir. Vücut ısısını dengelediği, egzama, sedef gibi deri hastalıklarında etkili olduğu bilinir.

Papatya Sabunu: Papatya, İltihap giderici olarak bilinir. Tarihçesi eski Mısır'a kadar dayanır. Doğal kokusu ve etkin maddeleri sayesinde cilde parlaklık ve canlılık verir. Sabunlandıktan 2 dakika sonra durulanırsa vücuda mükemmel ferahlık verir.

Yosun Sabunu: Yosun, selüloit tedavisinde ve selüloit oluşumunu önlemede kullanılır. Cildin sağlıklı ve zinde olmasında etkili olduğu bilinir. Sivilceli ve yağlı ciltler için genellikle tavsiye edilir.

Kına Sabunu: Kına, deriyi kuvvetlendirir. Ayak hastalıklarında, mantar, egzama ve cilt kaşıntılarında etkili olduğu bilinir.

Zeytin Yağı Sabunu: Zeytinyağı, besleyici ve nemlendirici etkisiyle cilde tazelik ve yumuşaklık verir. Doğal olarak içerdiği E vitamini sayesinde saç tellerini güçlendirir, cildin günlük temizliğinde mükemmel bakım sağlar.

Menekşe Sabunu: Saç bakımı için mükemmel bir sabundur. Problemli ciltler için önerilen menekşe sabunu, cildi derinlemesine temizleyip, sivilce ve lekelerden arındırır. Köpüğü ile yapılan yüz masajı ile güneş lekelerine iyi geldiği belirtilmiştir. Özellikle kuru saç ve ciltleri nemlendirir, parlaklık ve canlılık verir.

Gül Sabunu: Gül yağı, güzellik olarak bilinir. Cilde hoş koku ve rahatlık hissi verir. Cildin yorgunluğunu alır ve cildi yumuşatır. Gözaltı morluklarının giderilmesinde kullanılır.

Nane Sabunu: Vücudu ferahlatıcı bir etkisi vardır. Nane sabunu ile genital bölgelere yapılan masajlar ile erkeklerde ruhsal kaynaklı iktidarsızlığı yok ettiği tespit edilmiştir. Hamile bayanların göğüslerine uygulayacakları nane sabunu köpüğü masajı anne sütünü arttırır.

Nergis Sabunu: Kokusu mükemmeldir, köpük banyoları için idealdir. Rahatlatıcı etkisi vardır. Kansere ve kanser türü çıbanlara karşı kullanılır. Varislerin tedavisinde ve ayak mantarlarının tedavisinde kullanılması faydalıdır. Vajinal mantar hastalıklarında etkilidir. Meme kanserlerinde hastanelerde nergis sabunu ile masaj yapıldığı ve iyi neticeler alındığı bilinmektedir.

Vanilya Sabunu: Vanilya deriyi daha parlak kılar ve yumuşatır. Cildi besler ve rahatlatır. Antiseptik oluşu nedeniyle mikrop kırıcıdır. Deriyi uyarıcı etkisi vardır. Bütün cilt tiplerine uygundur. Vanilya stres için biçilmiş kaftandır.

Tarçın Sabunu: Tarçın kasları yumuşatıcı, sinirleri sakinleştirici, rahatlatıcı etkileri vardır. Aşırı terlemelere karşı etkili olduğu bilinir. Ayrıca antiseptik etkileri vardır. Saç ve cilde canlılık ve parlaklık verir. Kokusunun sakinleştirici bir etkisi vardır. Tüm ciltler için uygundur. Cilt oluşan yara ve çatlakların kapanmasında çok etkilidir. Aynı zamanda böcek sokmalarına ve kaşıntıya karşı etkilidir. Uzun süreli kullanımında dudakları dolgunlaştırır.

Zeytin Sabunu: Hiçbir renk ve koku katkısı içermeyen saf sızma zeytinyağı sabunu. Kuru ciltler için idealdir. Saçlarda kan dolaşımını arttırarak dökülmeyi önler. Vücut v saç bakımı için en hassas ciltlerde bile güvenle kullanılır. Ağrı hafifletici, Romatizma tedavisinde kullanılır. Lekeler için yardımcıdır. Sivilce oluşumunu azaltır ve zamanla önler. Çevresel ve kimyasal temizleyicilerin etkisiyle oluşan çatlakların ve bacaklarda oluşan selüloitin tedavisinde kullanılır.

Ardıç Sabunu: Ardıcın özel türünden elde edilen ardıç katranı yağı ile hazırlanan sabun, tüm mantar hastalıklarında cilt kaşıntılarında sedef hastalıklarında, egzamada ve varis ağrılarında uyuz ve benzeri cilt problemlerinde kullanılır. Saçlarda kepeğe dökülmelere karşı etkili bir sabun çeşididir. Deri hastalıklarında, selüloit tedavisinde, ayrıca romatizmalarda ve kramplarda kullanılmaktadır.

Adaçayı Sabunu: Hücre yenilenmesinde ve cildin elastikiyetinin artmasını sağlar. Canlandırıcı, antiseptik, anti selüloit özelliklerine sahiptir. Cildi derinden temizler. Anti bakteriyeldir. Ayrıca cildi sıkılaştırıcı özelliğe sahiptir. Akne tedavisinde, yara iyi edici olarak uçuk tedavisinde kullanılmaktadır. Kepek oluşumunu engelleyici ve kan dolaşımını arttırıcıdır. El ve ayak bakımı, mantar rahatsızlıklarında etkilidir. Kas ağrılarında kullanılmaktadır.

Kükürt Sabunu: Özellikle çok yağlı ciltlerde yağlanmanın giderilmesinde, akneli ciltlerde tedaviye yardımcıdır. Ciltteki ölü tabakayı soyarak zararlı organizmaların ciltten arındırılmasında ve pürüzsüz bir cildin oluşmasına yardımcı olur. Sırttaki sivilcelerde etkilidir. Cilt rengini dengeler.

Kayısı Sabunu: Nemlendirici özelliği ile cilde tazelik verir. İçerdiği A vitamini, mineraller ve hücre yenileyici özelliği akneleri temizler cildinize ışık verir. Cilde doğal yumuşaklık ve parlaklık verir. Cilt hücrelerini besleyerek cildinizin ideal nem oranını dengeler. Ayrıca saç dökülmelerine ve kepek oluşumuna karşı etkilidir. Cilt sorunlarının giderilmesinde yardımcı olur.

Salyangoz Sabunu: Allatoin, hücre yenilenmesini hızlandırarak cilt üzerinde oluşan yaraların onarımını destekler ve bu sayede ciltte canlandırıcı bir etki yapar. Aynı zamanda antioksidan bir madde olan allantoin; cilde hasar veren ve yaşlanma sürecini hızlandıran serbest radikaller ile savaşır. Bu özelliklerinden dolayı Salyangoz Sabunu ile cildiniz genç ve yumuşak kalır.

Bal Sabunu: Çevresel etkenlerden kaynaklanan yorgunluğa bağlı ölü cilt hücrelerinin atılmasında ve hücre yenilenmesinde arı sütü ve balın onarıcı etkileri vardır. Arı Sütü ve Bal Özlü Sabun, cildinize zinde bir görünüm kazandırırken, ipeksi bir yumuşaklık ve parlaklık da sağlar.

Jojoba Sabunu: E vitamini açısından zengin olan Jojoba bitkisinin çekirdeklerinden elde edilen Jojoba yağı cilde mükemmel bir yumuşaklık verir. Bu sayede Jojoba Yağı Özlü Sabunun saç dökülmesinden, sivilcelerin giderilmesine, deri döküntüsünden cilt kırışıklıklarına kadar geniş bir spektrumda onarıcı etkisi vardır.

Yılan Yağı Özlü Sabun: Kırışık önleyici, ışıltı veren ve anti bakteriyel maddelerin eşsiz ve doğal kombinasyonu sonucu oluşan Yılan Sabunu; cilt lekelerinin, siyah noktaların ve yüzeysel kırışıklıkların giderilmesinde rahatlıkla kullanılabilir. İçeriğindeki doğal özler, cildin parlaklaşmasını ve gerginliğini korumasını sağlar. Yılan Sabunu ayrıca, saç diplerini güçlendirerek saç dökülmesini önler. Yılan Yağı Sabunu ile özlediğiniz sağlıklı ve doğal saçlara kavuşabilirsiniz.

Ardıç Katranlı Sabun: Ardıç Katranlı Sabun, gliserin ve zeytinyağı ile zenginleştirilerek sivilceli ciltlerde, egzamalı bölgelerde, sedef hastalığında ve diğer deri hastalıklarının tedavisinde yardımcı olmaktadır. Cildi nemlendirerek kurumasını önler. Selüloitlerin azalmasına yardımcı olur. Devamlı kullanıldığında saçlardaki kepeklerin azalmasını sağlar. Yosun Özlü Saf Doğal Sabun: Zengin mineral içerikli yosun özlü saf doğal sabun cilde ferahlık verir. Cildin ölü derilerden arınmasını sağlar, parlaklık kazandırır ve yaşlanmasını önler. İçerdiği aminoasitler sayesinde cildi güzelleştirerek canlandırır. Selüloitlerin ve kırışıklıkların giderilmesinde de etkilidir. Antiseptik özelliği sayesinde bakterilere karşı koruyucu özellik taşır. Her cilt türüne uygundur.

Havuç Özlü Doğal Sabun: Zengin A vitamini içeriği sayesinde ciltteki kolajen salgısını teşvik eder ve bu sayede cilt gerginliğinin artmasını sağlar.

Melisa Özlü Doğal Sabun: İçeriğindeki madensel tuzlar ve özler sayesinde ferahlatıcı etkiye sahiptir. Ciltteki küçük kırışıklıklar üzerine olumlu etkisi vardır, yaşlanmayı geciktirir. Antiseptik özelliği sayesinde ter kokusunu yok eder.

Biberiye Özlü Doğal Sabun: İçeriğindeki özler sayesinde cildi kayganlaştırır ve kırışıklıkları giderir. Saça uygulandığında saç teli köklerini uyararak dökülmeyi geciktirir.

Fesleğen Özlü Doğal Sabun: İçeriğindeki özler sayesinde aromaterapi etkisi yaparak cilde tazelik ve canlılık kazandırır. Selüloitlerinde giderilmesinde yardımcı olur.

Damla Sakızı Özlü Doğal Sabun: İçeriğindeki özler sayesinde sakinleştirici özelliğe sahiptir. Canlılık ve ferahlık hissi verir. Cildi gençleştirir ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur.

Yeşil Çay Özlü Doğal Sabun: İçeriğindeki özler sayesinde cildi nemlendirir ve pürüzsüz hale getirerek parlaklık ve canlılık kazandırır Cildin nem ve yağ dengesini düzenleyerek genç kalmasını sağlar. Kaşınmalara karşı iyi bir antiseptik özelliğe sahiptir.

Kil Özlü Doğal Sabun: Cilt bakımından çok yönlü bir sabundur. Cildi derinlemesine temizleyerek sıkılaştırır ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar.

Lavanta Özlü Doğal Sabun: doğal lavanta yağının sakinleştirici etkisini ve ferahlığını hissettirecektir. Akneli ciltler ve kepekli saçlarda etkilidir. Lavanta yağı ve çiçeği ile cildi tahriş etmeden temizlerken, antiseptik etkisi sayesinde doğal bir koruma sağlar. Cildi besler, kurumasını önler, kalıcı bir nemlilik ve yumuşaklık sağlar.

Ananas Özlü Doğal Sabun: Pürüzsüz bir cilt için demir, güçlü saç v cilt için kalsiyum; sağlıklı cilt için vitamin A; hücrelerin çoğalmasını sağladığı için, vitamin B ve ciltteki kollajen oluşumu için vitamin C içermektedir.

Karışık Meyve Özlü Sabun: Meyve özleri sayesinde cildi besler., nemlendirir, tazelik ve canlılık kazandırır. İpeksi bir görünüm sağlar. Tüm cilt tüpleri için uygundur.

Kara Üzüm Özlü Gliserinli Sabun: İçerdiği meyve özlerinin asitleri ve lifli yapısı sayesinde cildi tazeler, temiz bir görünüm kazandırır.

Kivi Özlü Gliserinli Sabun: A ve C vitaminleri ile potasyum açısından çok zengindir. Cildi besler ve nemlendirir. Yıpranmış ve kırışmış ciltlere tonik etkisi yaratarak cilde yumuşaklık ve ışıltı verir.

Çilek Özlü Gliserinli Sabun: Cildi sıkılaştırıcı ve besleyici özelliği sayesinde cilt kırışıklıklarında etkilidir. Cilde tazelik ve parlaklık verir.

Defne Doğal Sabun: Güzel kokusu ile tanınan defne ağacının özlerini içeren Defne Doğal Sabun, içerdiği özler sayesinde anti stres etkisine sahiptir. Vücutta tazelik ve rahatlama etkisi yaratır.

Okaliptüslü Doğal Sabun: Güzel kokulu olan okaliptüs, doğal bir anti bakteriyel özelliğe sahiptir. Deri üzerinde bakteri oluşumunu önler.

Anasonlu Doğal Sabun: Anason tohumu, içerdiği özler sayesinde teniniz üzerindeki solgunluğu giderir, cilde tazelik ve güzellik kazandırır.

Kekikli Doğal Sabun: Vücuda canlılık ve zindelik kazandırır. Sıcak sulu banyo masajı ile romatizmal ağrılarda rahatlama sağlar.

Argan Özlü Sabunu : Hassas ciltlerin eski yumuşaklıklarına ve esnekliklerine kavuşmasına yardım eder,cildi nemlendirir besler,saçları hızlı biçimde nermelendirir ve güzelleştirir.

Kefir Özlü Sabunu : Doğal kefir mayasının içinde barındırdığı probiyotikler ve proteinler sayesinde ciltte yaşlanmayı geciktirir,saçlarda kepeği önler,saç diplerini besler.

Pirinç Özlü Sabunu : İçeriğindeki pirinç proteini ile cildi güzelleştirir ve cilde sadelik kazandırır.Cilt kırışıklıklarının giderilmesine ve yaşlanmaya karşı etkilidir.

Limon Özlü Sabunu : C vitamini açısından oldukça zengindir.İçerisindeki liman yağı ve ekstresi ile cildinizi gençleştirerek canlı ve diri kalmasını sağlar.

Buğday Özlü Sabunu : Laboratuar ortamında özel olarak elde edilen buğday sütü ve proteinlerini içermektedir.Buğday sabunu zengin bir A,D ve E vitamini kaynağıdır.Cilt ve saçın nem dengesinin yeniden kazanılmasında fayda sağlar.Makyaj sonrası kullanımı özelikle önerilir.

Yasemin Özlü Sabunu : Güzel ve etkileyici kokusuyla duyguları uyandıran Yasemin sabunu doğal bir afrodizyak etki sağlamaktadır.Cilt esnekliğini artırır,hücre zarlarını besleyerek sinir hücrelerini canlı ve esnek tutar.Kuru,kırışık ve yaşlanan ciltlede gençleştirici bir etki ve kadifemsi yumuşaklık sağlar.

Sarımsak Özlü Sabunu : Sarımsak bitkisi özü ve bal özü içermektedir.Antimikrobiyal yapısı nedeniyle mantar,egzama ve saç kırana iyi gelmektedir.Sarımsak Sabunu DHT(Dihidrotestosteron:saç dökülmesine neden olan enzim) baskılayıcı olarak özellikle erkek tipi saç dökülmesinin engellenmesinde fayda sağlamaktadır.

Ceviz Özlü Sabunu : Ceviz sabunu cildinizi nemlendirir ve esneklik kazandırarak yeniler.İçeriğindeki linoleik asit sayesinde cilt lekelerini önleyici,yıpranmış ciltleri onarıvı ve cildi gençleştirici özellikleri bulunmaktadır.

Nar Özlü Sabunu :İçerdiği özler bakımından zengin olan Nar Sabunu,laboratuar ortamında elde edilen nar özü içermektedir.Nar sabunu cildi serbest radikallerer karşı koruyarak cilt dokusunun daha parlak,elastik görünmesini sağlar ve kırışıklıkların giderilmesinde etkili olur.Nar özü güçlü bir C vitamini 1 ve B2 vitamini deposudur.Bu nedenle de antioksidan ve 'inti-aging' özelliği bulunmaktadır.

Çikolata Özlü Sabunu : İçerdiği özler bakımında zengin olan Çikolata Sabunu güzel ve etkileyicikokusuyla doğal bir rahatlama sağlar.Antioksidan özelliği olan Çikolata Sabunu hücreleri yıkıma uğratan serbest radikallerin zararlı etkilerini azaltan enzimler içermektedir.Aynı zamanda aromaterapi etkisi de bulunan Çikolata Sabunu tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur.

70909Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış07:00 - 21:00
  • Servis Saatleri07:00 - 21:00
  • Servis Yerleri Dünyanın Her Yerine Gönderilir. Tüm Türkiye ve Yurt Dışına Sürat Kargo İle Anlaşmamız vardır.
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

2. Cad.

İletişim Formu

Bitki Özlerinden Üretilmiş Sabunlarımız ve Başlıca Faydaları 55 Çeşit Sabun Satışı, Şifalı Bitkiler, Bitkisel Yağlar ve Baharatlar


Karınca Yağı: İstenmeyen tüyler için kullanılır.

Yılan Yağı: Aşırı saç dökülmelerinde kullanılır.

Yeşil Menengiç Sabunu: Saçı besler, kepeği önler, sivilceleri kurutur ve kaşıntıyı önler. Beyaz Badem Sabunu: Kuru Ciltler, Kuru Saçlar ve Hassas Ciltler için.

Yeşil Defne Sabunu: Saç diplerini besler, yıpranmış ve kırılmış saçları onarır, Zayıf ince telli saçları güçlendirir.

Sarı Bıttım Sabunu: Saç dökülmesini önler, Saçı besler, kepeği önler, gözenekleri açar, Varisleri rahatlatmada kullanılır.

Bıttım Sabunu: Bıttım yağı, antiseptik olduğundan deri hastalıklarının birçoğunda etkili olduğu bilinir. Varisleri rahatlatmada kullanılır, gözenekleri açar, vücudu rahatlatır.

Üzüm Çekirdeği Sabunu: Üzüm çekirdeği kılcal damarları onararak vücuda zindelik ve diri bir görünüm kazandırır. Kan dolaşımının hızlandırılmasında etkili olduğundan selüloit oluşumunu engellediği bilinir.

Isırgan Sabunu: Isırgan yağı, organik asitler ve C vitamini açısından zengin olup hücre yenileme özelliğine sahiptir. Vücut ısısını dengelediği, egzama, sedef gibi deri hastalıklarında etkili olduğu bilinir.

Papatya Sabunu: Papatya, İltihap giderici olarak bilinir. Tarihçesi eski Mısır'a kadar dayanır. Doğal kokusu ve etkin maddeleri sayesinde cilde parlaklık ve canlılık verir. Sabunlandıktan 2 dakika sonra durulanırsa vücuda mükemmel ferahlık verir.

Yosun Sabunu: Yosun, selüloit tedavisinde ve selüloit oluşumunu önlemede kullanılır. Cildin sağlıklı ve zinde olmasında etkili olduğu bilinir. Sivilceli ve yağlı ciltler için genellikle tavsiye edilir.

Kına Sabunu: Kına, deriyi kuvvetlendirir. Ayak hastalıklarında, mantar, egzama ve cilt kaşıntılarında etkili olduğu bilinir.

Zeytin Yağı Sabunu: Zeytinyağı, besleyici ve nemlendirici etkisiyle cilde tazelik ve yumuşaklık verir. Doğal olarak içerdiği E vitamini sayesinde saç tellerini güçlendirir, cildin günlük temizliğinde mükemmel bakım sağlar.

Menekşe Sabunu: Saç bakımı için mükemmel bir sabundur. Problemli ciltler için önerilen menekşe sabunu, cildi derinlemesine temizleyip, sivilce ve lekelerden arındırır. Köpüğü ile yapılan yüz masajı ile güneş lekelerine iyi geldiği belirtilmiştir. Özellikle kuru saç ve ciltleri nemlendirir, parlaklık ve canlılık verir.

Gül Sabunu: Gül yağı, güzellik olarak bilinir. Cilde hoş koku ve rahatlık hissi verir. Cildin yorgunluğunu alır ve cildi yumuşatır. Gözaltı morluklarının giderilmesinde kullanılır.

Nane Sabunu: Vücudu ferahlatıcı bir etkisi vardır. Nane sabunu ile genital bölgelere yapılan masajlar ile erkeklerde ruhsal kaynaklı iktidarsızlığı yok ettiği tespit edilmiştir. Hamile bayanların göğüslerine uygulayacakları nane sabunu köpüğü masajı anne sütünü arttırır.

Nergis Sabunu: Kokusu mükemmeldir, köpük banyoları için idealdir. Rahatlatıcı etkisi vardır. Kansere ve kanser türü çıbanlara karşı kullanılır. Varislerin tedavisinde ve ayak mantarlarının tedavisinde kullanılması faydalıdır. Vajinal mantar hastalıklarında etkilidir. Meme kanserlerinde hastanelerde nergis sabunu ile masaj yapıldığı ve iyi neticeler alındığı bilinmektedir.

Vanilya Sabunu: Vanilya deriyi daha parlak kılar ve yumuşatır. Cildi besler ve rahatlatır. Antiseptik oluşu nedeniyle mikrop kırıcıdır. Deriyi uyarıcı etkisi vardır. Bütün cilt tiplerine uygundur. Vanilya stres için biçilmiş kaftandır.

Tarçın Sabunu: Tarçın kasları yumuşatıcı, sinirleri sakinleştirici, rahatlatıcı etkileri vardır. Aşırı terlemelere karşı etkili olduğu bilinir. Ayrıca antiseptik etkileri vardır. Saç ve cilde canlılık ve parlaklık verir. Kokusunun sakinleştirici bir etkisi vardır. Tüm ciltler için uygundur. Cilt oluşan yara ve çatlakların kapanmasında çok etkilidir. Aynı zamanda böcek sokmalarına ve kaşıntıya karşı etkilidir. Uzun süreli kullanımında dudakları dolgunlaştırır.

Zeytin Sabunu: Hiçbir renk ve koku katkısı içermeyen saf sızma zeytinyağı sabunu. Kuru ciltler için idealdir. Saçlarda kan dolaşımını arttırarak dökülmeyi önler. Vücut v saç bakımı için en hassas ciltlerde bile güvenle kullanılır. Ağrı hafifletici, Romatizma tedavisinde kullanılır. Lekeler için yardımcıdır. Sivilce oluşumunu azaltır ve zamanla önler. Çevresel ve kimyasal temizleyicilerin etkisiyle oluşan çatlakların ve bacaklarda oluşan selüloitin tedavisinde kullanılır.

Ardıç Sabunu: Ardıcın özel türünden elde edilen ardıç katranı yağı ile hazırlanan sabun, tüm mantar hastalıklarında cilt kaşıntılarında sedef hastalıklarında, egzamada ve varis ağrılarında uyuz ve benzeri cilt problemlerinde kullanılır. Saçlarda kepeğe dökülmelere karşı etkili bir sabun çeşididir. Deri hastalıklarında, selüloit tedavisinde, ayrıca romatizmalarda ve kramplarda kullanılmaktadır.

Adaçayı Sabunu: Hücre yenilenmesinde ve cildin elastikiyetinin artmasını sağlar. Canlandırıcı, antiseptik, anti selüloit özelliklerine sahiptir. Cildi derinden temizler. Anti bakteriyeldir. Ayrıca cildi sıkılaştırıcı özelliğe sahiptir. Akne tedavisinde, yara iyi edici olarak uçuk tedavisinde kullanılmaktadır. Kepek oluşumunu engelleyici ve kan dolaşımını arttırıcıdır. El ve ayak bakımı, mantar rahatsızlıklarında etkilidir. Kas ağrılarında kullanılmaktadır.

Kükürt Sabunu: Özellikle çok yağlı ciltlerde yağlanmanın giderilmesinde, akneli ciltlerde tedaviye yardımcıdır. Ciltteki ölü tabakayı soyarak zararlı organizmaların ciltten arındırılmasında ve pürüzsüz bir cildin oluşmasına yardımcı olur. Sırttaki sivilcelerde etkilidir. Cilt rengini dengeler.

Kayısı Sabunu: Nemlendirici özelliği ile cilde tazelik verir. İçerdiği A vitamini, mineraller ve hücre yenileyici özelliği akneleri temizler cildinize ışık verir. Cilde doğal yumuşaklık ve parlaklık verir. Cilt hücrelerini besleyerek cildinizin ideal nem oranını dengeler. Ayrıca saç dökülmelerine ve kepek oluşumuna karşı etkilidir. Cilt sorunlarının giderilmesinde yardımcı olur.

Salyangoz Sabunu: Allatoin, hücre yenilenmesini hızlandırarak cilt üzerinde oluşan yaraların onarımını destekler ve bu sayede ciltte canlandırıcı bir etki yapar. Aynı zamanda antioksidan bir madde olan allantoin; cilde hasar veren ve yaşlanma sürecini hızlandıran serbest radikaller ile savaşır. Bu özelliklerinden dolayı Salyangoz Sabunu ile cildiniz genç ve yumuşak kalır.

Bal Sabunu: Çevresel etkenlerden kaynaklanan yorgunluğa bağlı ölü cilt hücrelerinin atılmasında ve hücre yenilenmesinde arı sütü ve balın onarıcı etkileri vardır. Arı Sütü ve Bal Özlü Sabun, cildinize zinde bir görünüm kazandırırken, ipeksi bir yumuşaklık ve parlaklık da sağlar.

Jojoba Sabunu: E vitamini açısından zengin olan Jojoba bitkisinin çekirdeklerinden elde edilen Jojoba yağı cilde mükemmel bir yumuşaklık verir. Bu sayede Jojoba Yağı Özlü Sabunun saç dökülmesinden, sivilcelerin giderilmesine, deri döküntüsünden cilt kırışıklıklarına kadar geniş bir spektrumda onarıcı etkisi vardır.

Yılan Yağı Özlü Sabun: Kırışık önleyici, ışıltı veren ve anti bakteriyel maddelerin eşsiz ve doğal kombinasyonu sonucu oluşan Yılan Sabunu; cilt lekelerinin, siyah noktaların ve yüzeysel kırışıklıkların giderilmesinde rahatlıkla kullanılabilir. İçeriğindeki doğal özler, cildin parlaklaşmasını ve gerginliğini korumasını sağlar. Yılan Sabunu ayrıca, saç diplerini güçlendirerek saç dökülmesini önler. Yılan Yağı Sabunu ile özlediğiniz sağlıklı ve doğal saçlara kavuşabilirsiniz.

Ardıç Katranlı Sabun: Ardıç Katranlı Sabun, gliserin ve zeytinyağı ile zenginleştirilerek sivilceli ciltlerde, egzamalı bölgelerde, sedef hastalığında ve diğer deri hastalıklarının tedavisinde yardımcı olmaktadır. Cildi nemlendirerek kurumasını önler. Selüloitlerin azalmasına yardımcı olur. Devamlı kullanıldığında saçlardaki kepeklerin azalmasını sağlar. Yosun Özlü Saf Doğal Sabun: Zengin mineral içerikli yosun özlü saf doğal sabun cilde ferahlık verir. Cildin ölü derilerden arınmasını sağlar, parlaklık kazandırır ve yaşlanmasını önler. İçerdiği aminoasitler sayesinde cildi güzelleştirerek canlandırır. Selüloitlerin ve kırışıklıkların giderilmesinde de etkilidir. Antiseptik özelliği sayesinde bakterilere karşı koruyucu özellik taşır. Her cilt türüne uygundur.

Havuç Özlü Doğal Sabun: Zengin A vitamini içeriği sayesinde ciltteki kolajen salgısını teşvik eder ve bu sayede cilt gerginliğinin artmasını sağlar.

Melisa Özlü Doğal Sabun: İçeriğindeki madensel tuzlar ve özler sayesinde ferahlatıcı etkiye sahiptir. Ciltteki küçük kırışıklıklar üzerine olumlu etkisi vardır, yaşlanmayı geciktirir. Antiseptik özelliği sayesinde ter kokusunu yok eder.

Biberiye Özlü Doğal Sabun: İçeriğindeki özler sayesinde cildi kayganlaştırır ve kırışıklıkları giderir. Saça uygulandığında saç teli köklerini uyararak dökülmeyi geciktirir.

Fesleğen Özlü Doğal Sabun: İçeriğindeki özler sayesinde aromaterapi etkisi yaparak cilde tazelik ve canlılık kazandırır. Selüloitlerinde giderilmesinde yardımcı olur.

Damla Sakızı Özlü Doğal Sabun: İçeriğindeki özler sayesinde sakinleştirici özelliğe sahiptir. Canlılık ve ferahlık hissi verir. Cildi gençleştirir ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur.

Yeşil Çay Özlü Doğal Sabun: İçeriğindeki özler sayesinde cildi nemlendirir ve pürüzsüz hale getirerek parlaklık ve canlılık kazandırır Cildin nem ve yağ dengesini düzenleyerek genç kalmasını sağlar. Kaşınmalara karşı iyi bir antiseptik özelliğe sahiptir.

Kil Özlü Doğal Sabun: Cilt bakımından çok yönlü bir sabundur. Cildi derinlemesine temizleyerek sıkılaştırır ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar.

Lavanta Özlü Doğal Sabun: doğal lavanta yağının sakinleştirici etkisini ve ferahlığını hissettirecektir. Akneli ciltler ve kepekli saçlarda etkilidir. Lavanta yağı ve çiçeği ile cildi tahriş etmeden temizlerken, antiseptik etkisi sayesinde doğal bir koruma sağlar. Cildi besler, kurumasını önler, kalıcı bir nemlilik ve yumuşaklık sağlar.

Ananas Özlü Doğal Sabun: Pürüzsüz bir cilt için demir, güçlü saç v cilt için kalsiyum; sağlıklı cilt için vitamin A; hücrelerin çoğalmasını sağladığı için, vitamin B ve ciltteki kollajen oluşumu için vitamin C içermektedir.

Karışık Meyve Özlü Sabun: Meyve özleri sayesinde cildi besler., nemlendirir, tazelik ve canlılık kazandırır. İpeksi bir görünüm sağlar. Tüm cilt tüpleri için uygundur.

Kara Üzüm Özlü Gliserinli Sabun: İçerdiği meyve özlerinin asitleri ve lifli yapısı sayesinde cildi tazeler, temiz bir görünüm kazandırır.

Kivi Özlü Gliserinli Sabun: A ve C vitaminleri ile potasyum açısından çok zengindir. Cildi besler ve nemlendirir. Yıpranmış ve kırışmış ciltlere tonik etkisi yaratarak cilde yumuşaklık ve ışıltı verir.

Çilek Özlü Gliserinli Sabun: Cildi sıkılaştırıcı ve besleyici özelliği sayesinde cilt kırışıklıklarında etkilidir. Cilde tazelik ve parlaklık verir.

Defne Doğal Sabun: Güzel kokusu ile tanınan defne ağacının özlerini içeren Defne Doğal Sabun, içerdiği özler sayesinde anti stres etkisine sahiptir. Vücutta tazelik ve rahatlama etkisi yaratır.

Okaliptüslü Doğal Sabun: Güzel kokulu olan okaliptüs, doğal bir anti bakteriyel özelliğe sahiptir. Deri üzerinde bakteri oluşumunu önler.

Anasonlu Doğal Sabun: Anason tohumu, içerdiği özler sayesinde teniniz üzerindeki solgunluğu giderir, cilde tazelik ve güzellik kazandırır.

Kekikli Doğal Sabun: Vücuda canlılık ve zindelik kazandırır. Sıcak sulu banyo masajı ile romatizmal ağrılarda rahatlama sağlar.

Argan Özlü Sabunu : Hassas ciltlerin eski yumuşaklıklarına ve esnekliklerine kavuşmasına yardım eder,cildi nemlendirir besler,saçları hızlı biçimde nermelendirir ve güzelleştirir.

Kefir Özlü Sabunu : Doğal kefir mayasının içinde barındırdığı probiyotikler ve proteinler sayesinde ciltte yaşlanmayı geciktirir,saçlarda kepeği önler,saç diplerini besler.

Pirinç Özlü Sabunu : İçeriğindeki pirinç proteini ile cildi güzelleştirir ve cilde sadelik kazandırır.Cilt kırışıklıklarının giderilmesine ve yaşlanmaya karşı etkilidir.

Limon Özlü Sabunu : C vitamini açısından oldukça zengindir.İçerisindeki liman yağı ve ekstresi ile cildinizi gençleştirerek canlı ve diri kalmasını sağlar.

Buğday Özlü Sabunu : Laboratuar ortamında özel olarak elde edilen buğday sütü ve proteinlerini içermektedir.Buğday sabunu zengin bir A,D ve E vitamini kaynağıdır.Cilt ve saçın nem dengesinin yeniden kazanılmasında fayda sağlar.Makyaj sonrası kullanımı özelikle önerilir.

Yasemin Özlü Sabunu : Güzel ve etkileyici kokusuyla duyguları uyandıran Yasemin sabunu doğal bir afrodizyak etki sağlamaktadır.Cilt esnekliğini artırır,hücre zarlarını besleyerek sinir hücrelerini canlı ve esnek tutar.Kuru,kırışık ve yaşlanan ciltlede gençleştirici bir etki ve kadifemsi yumuşaklık sağlar.

Sarımsak Özlü Sabunu : Sarımsak bitkisi özü ve bal özü içermektedir.Antimikrobiyal yapısı nedeniyle mantar,egzama ve saç kırana iyi gelmektedir.Sarımsak Sabunu DHT(Dihidrotestosteron:saç dökülmesine neden olan enzim) baskılayıcı olarak özellikle erkek tipi saç dökülmesinin engellenmesinde fayda sağlamaktadır.

Ceviz Özlü Sabunu : Ceviz sabunu cildinizi nemlendirir ve esneklik kazandırarak yeniler.İçeriğindeki linoleik asit sayesinde cilt lekelerini önleyici,yıpranmış ciltleri onarıvı ve cildi gençleştirici özellikleri bulunmaktadır.

Nar Özlü Sabunu :İçerdiği özler bakımından zengin olan Nar Sabunu,laboratuar ortamında elde edilen nar özü içermektedir.Nar sabunu cildi serbest radikallerer karşı koruyarak cilt dokusunun daha parlak,elastik görünmesini sağlar ve kırışıklıkların giderilmesinde etkili olur.Nar özü güçlü bir C vitamini 1 ve B2 vitamini deposudur.Bu nedenle de antioksidan ve 'inti-aging' özelliği bulunmaktadır.

Çikolata Özlü Sabunu : İçerdiği özler bakımında zengin olan Çikolata Sabunu güzel ve etkileyicikokusuyla doğal bir rahatlama sağlar.Antioksidan özelliği olan Çikolata Sabunu hücreleri yıkıma uğratan serbest radikallerin zararlı etkilerini azaltan enzimler içermektedir.Aynı zamanda aromaterapi etkisi de bulunan Çikolata Sabunu tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur.

Firmanızı Ekleyin

Mardinport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 186 firma yer almaktadır.