Mirsat Ticaret
105
Yenişehir Mah. Yenikent Cad. Atilla Apt Altı No: 11Yenişehir,34100
+90(482) 212 97 902011 Yılında Güven, Kalite Ve Hizmet ilkeleri doğrultusunda yola çıkan Mirsat Ticaret VESTEL Bayisi sektörde öncü kuruluş olma yolunda hizmete başlamıştır. Tüm dünya'nın bildiği ve güvendiği marka olan VESTEL ile hem Kalite hem de Güven misyonu içinde farklı bir hizmet anlayışı, konusunda uzman personel ve estetik mağazasında sizleri beklemektedir. Müşterilerine hızlı servis konusunda tam bir hizmet vermektedir. Tüm beyaz eşyalarda beş yıl garanti, elektronik eşyalarda üç yıl garanti, küçük ev aletlerinde iki yıl garanti ve buzdolabı motorlarında (Kompresör) tam on yıl servis garantisi vererek farkını ve hizmet anlayışını belirlemiştir. Tüm bölgeye ve ülkenin her yerine servis imkanı ile siz yerinizden kalkmadan sevdiklerinizin kapısına kadar teslimat yapmaktadır. Mirsat Ticaret VESTEL Bayisi olarak müşteri memnuniyetinin ilk sırada geldiğini ve bunun bir ilke olduğunu benimsemektedir.
8727Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 20:00
  • Servis Saatleri08:00 - 17:00
  • Servis Yerleri Tüm Türkiye
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Karayolları Arkası Emirgan Market Yanı

İletişim Formu
2011 Yılında Güven, Kalite Ve Hizmet ilkeleri doğrultusunda yola çıkan Mirsat Ticaret VESTEL Bayisi sektörde öncü kuruluş olma yolunda hizmete başlamıştır. Tüm dünya'nın bildiği ve güvendiği marka olan VESTEL ile hem Kalite hem de Güven misyonu içinde farklı bir hizmet anlayışı, konusunda uzman personel ve estetik mağazasında sizleri beklemektedir. Müşterilerine hızlı servis konusunda tam bir hizmet vermektedir. Tüm beyaz eşyalarda beş yıl garanti, elektronik eşyalarda üç yıl garanti, küçük ev aletlerinde iki yıl garanti ve buzdolabı motorlarında (Kompresör) tam on yıl servis garantisi vererek farkını ve hizmet anlayışını belirlemiştir.

Tüm bölgeye ve ülkenin her yerine servis imkanı ile siz yerinizden kalkmadan sevdiklerinizin kapısına kadar teslimat yapmaktadır. Mirsat Ticaret VESTEL Bayisi olarak müşteri memnuniyetinin ilk sırada geldiğini ve bunun bir ilke olduğunu benimsemektedir.
Firmanızı Ekleyin

Mardinport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 186 firma yer almaktadır.