Tuba Turizm Seyahat
53
Karayolları Arkası Mataracı Apt. Altı No: 3Yenişehir,34100
+90(482) 213 63 00Uçak Biletleri : Tercihleriniz, alışkanlıklarınız ve beklentileriniz doğrultusunda en kısa sürede hizmet alabilmeniz, tüm havayolu şirketleri ile dünyanın her noktasına hızlı ve en ekonomik şekilde seyahat edebilmeniz için hizmetinizdeyiz. Otel Rezervasyonları : Türkiye genelinde anlaşmalı olduğumuz 400'den fazla seçkin otellerle online bağlantı ve rezervasyon imkanı, uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri, Mail order sistemi ile bulunduğunuz yerden rezervasyonlarınızı profesyonel satış temsilcilerimize danışarak yaptırabilme rahatlığı, yurt dışında tüm dünya ülkelerinde seyahat programınıza uygun otel rezervasyonları için hizmetinizdeyiz. Yurt İçi Ve Yurt Dışı Turlar : Gerekli bilgi birikim ve tecrübeye sahip ekibimizle kişisel yada grup olarak gerçekleştireceğiniz yurt içi ve yurt dışı turlarınız için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenilir bir biçimde kusursuz organizasyonlar sunmak için hizmetinizdeyiz. Vize Hizmetleri : Gerekli bilgi, birikim ve tecrübeye sahip personelimiz yurt dışı seyahatleriniz sırasında gerekli olan vizenin temini konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Vize alımı için gerekli olan evrakların hazırlanması ardından vize işlemlerinizin en kısa sürede eksiksiz olarak tamamlanmasını vize departmanımız sizin adınıza takip eder. Size sadece rahat bir seyahat etmek kalır. Toplantı Kongre Ve Seminer Organizasyon Hizmetleri : Uluslar arası ve ulusal kongre, konferans, sempozyum, bayi toplantısı, ürün tanıtımı, teşvik toplantıları, eğitim seminerleri, fuarlar, açılışlar, özel davetler ve buna benzer tüm organizasyonlarda güvenilir, titiz, farklılık yaratan, dinamik, yaratıcı, uyumlu ve güler yüzlü bir ekiple hizmetinizdeyiz. Araba Kiralama Hizmetleri : Kişisel araç taleplerinizde ve filo kiralamalarınızda sizleri yönlendirmek uygun fiyatlı yeni model ve güvenli araçlar temin etmek ve havalimanı transferlerinizi sağlamak için hizmetinizdeyiz. Tuba Turizmin farklı ve özel hizmet anlayışını sizlere yansıtabilme ve kendimizi tanıtabilme fırsatını yarattığınız için teşekkür ederiz.
9547Ziyaretçi
 • Yetkili İbrahim SAYGINER
 • Adres Karayolları Arkası Mataracı Apt. Altı No: 3 - Yenişehir
 • Telefon +90(482) 213 63 00
 • Telefon ( 2 ) +90(482) 213 63 01
 • Telefon ( 3 ) +90(533) 613 19 37
 • Fax +90(482) 213 63 02
 • Özel Sitesi http://www.tubaturizm.com
 • Web Sitesihttp://tubaturizm.Mardinport.com
 • E-Postatubaturizm@gmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:30 - 21:30
 • Servis Saatleri07:00 - 24:00
 • Servis Yerleri Tüm Dünya Ülkeleri
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Karayollarının Hemen Arkasında

İletişim Formu
Uçak Biletleri : Tercihleriniz, alışkanlıklarınız ve beklentileriniz doğrultusunda en kısa sürede hizmet alabilmeniz, tüm havayolu şirketleri ile dünyanın her noktasına hızlı ve en ekonomik şekilde seyahat edebilmeniz için hizmetinizdeyiz.Otel Rezervasyonları : Türkiye genelinde anlaşmalı olduğumuz 400'den fazla seçkin otellerle online bağlantı ve rezervasyon imkanı, uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri, Mail order sistemi ile bulunduğunuz yerden rezervasyonlarınızı profesyonel satış temsilcilerimize danışarak yaptırabilme rahatlığı, yurt dışında tüm dünya ülkelerinde seyahat programınıza uygun otel rezervasyonları için hizmetinizdeyiz.Yurt İçi Ve Yurt Dışı Turlar : Gerekli bilgi birikim ve tecrübeye sahip ekibimizle kişisel yada grup olarak gerçekleştireceğiniz yurt içi ve yurt dışı turlarınız için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenilir bir biçimde kusursuz organizasyonlar sunmak için hizmetinizdeyiz.

Vize Hizmetleri : Gerekli bilgi, birikim ve tecrübeye sahip personelimiz yurt dışı seyahatleriniz sırasında gerekli olan vizenin temini konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Vize alımı için gerekli olan evrakların hazırlanması ardından vize işlemlerinizin en kısa sürede eksiksiz olarak tamamlanmasını vize departmanımız sizin adınıza takip eder. Size sadece rahat bir seyahat etmek kalır.

Toplantı Kongre Ve Seminer Organizasyon Hizmetleri : Uluslar arası ve ulusal kongre, konferans, sempozyum, bayi toplantısı, ürün tanıtımı, teşvik toplantıları, eğitim seminerleri, fuarlar, açılışlar, özel davetler ve buna benzer tüm organizasyonlarda güvenilir, titiz, farklılık yaratan, dinamik, yaratıcı, uyumlu ve güler yüzlü bir ekiple hizmetinizdeyiz.Araba Kiralama Hizmetleri : Kişisel araç taleplerinizde ve filo kiralamalarınızda sizleri yönlendirmek uygun fiyatlı yeni model ve güvenli araçlar temin etmek ve havalimanı transferlerinizi sağlamak için hizmetinizdeyiz.Tuba Turizmin farklı ve özel hizmet anlayışını sizlere yansıtabilme ve kendimizi tanıtabilme fırsatını yarattığınız için teşekkür ederiz.
Firmanızı Ekleyin

Mardinport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 186 firma yer almaktadır.