Yılmaz Yapı Dekorasyon Yılmaz Parke

http://yilmazyapidekorasyon.Mardinport.com
Yılmaz Yapı Dekorasyon Yılmaz Parke
15
13 Mart Mah. Mehtap Cad. Kaya Apt AltıYenişehir,34100
+90(482) 212 61 541992 Yılında küçük bir atölyede marangoz olarak iş hayatına atılan İbrahim usta bu işyerinde tam on sene bir fiil çalıştığını söylüyor. Çalıştığı yıllar içerisinde ne modern makineler nede şimdiki teknolojini olduğunu ifade eden İbrahim usta o zamanın şartlarında tüm işlerin elle yapıldığını ve bunun kendisi için büyük bir avantaj olduğunu söylüyor. 2002 "– 2004 Yılları arasında vatani görevini tamamladıktan sonra meslek deneyimlerine dayanarak İzmir de Laminant Parke uygulama ve Mobilya doğrama konusunda 2007 yılına kadar çalışmış. Kendine ve bilgilerine güvenerek bölgenin de ihtiyaç duyduğu Lamınant Parke Satış ve Uygulama, Mobilya İmalatı ve uygulama konusunda hizmet vermek için 2007 yılında Yılmaz Yapı Dekorasyon firmasını açarak Mardin ve bölgeye hizmet vermeye başlamıştır. Bölgeye yaptığı Laminant Parke uygulamaları, Mobilya İmalatı ve Uygulamaları ile kısa süre içinde adından söz ettirtmiş ve konusunda aranan firma olmuştur. Kaliteli Parke ve Mobilya işlerinin ardında gelen talepler doğrultusunda İç Kapı imalatı ve uygulama, Çelik Kapı Satış ve uygulama işlerine de giren Yılmaz Dekorasyon bu sektörlerde de başarılı olmuş ve yoluna emin adımlarla devam ediyor. Mobilya imalatın da mutfak dolabından yatak odasına, genç odasından çocuk odasına ve bütün mobilya imalatlarını kaliteli ürün ve imalat montaj garantisi ile çalışan Yılmaz Yapı Dekorasyon deneyimli personel, zamanında iş bitimi ve ürün garantisi ile sizlere hizmet vermekten gurur duyar. Temel prensiplerimiz müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün, zamanında teslimat ve fark yaratmak"…
12475Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 20:00
  • Servis Saatleri08:00 - 20:00
  • Servis Yerleri Mardin, Kızıltepe, Derik, Mazıdağı, Savur, Nusaybin, Midyat, Ömerli
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

İldo Pastahanesi'nin altında Bim Mağazası'nın arkasında.

İletişim Formu
1992 Yılında küçük bir atölyede marangoz olarak iş hayatına atılan İbrahim usta bu işyerinde tam on sene bir fiil çalıştığını söylüyor. Çalıştığı yıllar içerisinde ne modern makineler nede şimdiki teknolojini olduğunu ifade eden İbrahim usta o zamanın şartlarında tüm işlerin elle yapıldığını ve bunun kendisi için büyük bir avantaj olduğunu söylüyor. 2002 "– 2004 Yılları arasında vatani görevini tamamladıktan sonra meslek deneyimlerine dayanarak İzmir de Laminant Parke uygulama ve Mobilya doğrama konusunda 2007 yılına kadar çalışmış. Kendine ve bilgilerine güvenerek bölgenin de ihtiyaç duyduğu Lamınant Parke Satış ve Uygulama, Mobilya İmalatı ve uygulama konusunda hizmet vermek için 2007 yılında Yılmaz Yapı Dekorasyon firmasını açarak Mardin ve bölgeye hizmet vermeye başlamıştır.

Bölgeye yaptığı Laminant Parke uygulamaları, Mobilya İmalatı ve Uygulamaları ile kısa süre içinde adından söz ettirtmiş ve konusunda aranan firma olmuştur. Kaliteli Parke ve Mobilya işlerinin ardında gelen talepler doğrultusunda İç Kapı imalatı ve uygulama, Çelik Kapı Satış ve uygulama işlerine de giren Yılmaz Dekorasyon bu sektörlerde de başarılı olmuş ve yoluna emin adımlarla devam ediyor. Mobilya imalatın da mutfak dolabından yatak odasına, genç odasından çocuk odasına ve bütün mobilya imalatlarını kaliteli ürün ve imalat montaj garantisi ile çalışan Yılmaz Yapı Dekorasyon deneyimli personel, zamanında iş bitimi ve ürün garantisi ile sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

Temel prensiplerimiz müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün, zamanında teslimat ve fark yaratmak"…
Firmanızı Ekleyin

Mardinport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 186 firma yer almaktadır.